Infolinia: 0 801 62 62 84
promocje
Znajdź partnera:
Konsultant online:
travelbook

Profile kart Loyalty System

Strona główna    Profile kart

Agentcard.pl

Ta karta dedykowana jest dla agencji turystycznych, dla agencji ubezpieczeniowych, a w szczególności dla ich pracowników, którzy w ten sposób są bardziej motywowani przez Organizatorów Turystyki, Hotele, Firmy Ubezpieczeniowe do sprzedaży ich usług poprzez dodatkową formę premiowania i nagradzania punktami. Agenci otrzymują dodatkowe punkty za: zapoznanie się z nową ofertą, materiałami szkoleniowymi, udziałem w ankiecie, sprzedażą usług i produktów, udziałem w study tour, czyli szkoleniowym wyjeździe oraz codziennym odwiedzaniem serwisu internetowego Organizatora.
Przejdź do strony www.agentcard.pl

Clubtravel.pl

Tą kartę polecamy tym, którzy często podróżują prywatnie i w celach biznesowych. Loyalty System jest doskonałym partnerem w organizowaniu wypoczynku i podróży służbowych. Korzystając z serwisu www.travelgroup.pl każdy uczestnik programu lojalnościowego może uczestniczyć w zbieraniu punktów za zakup biletów lotniczych, biletów promowych, biletów autokarowych, biletów kolejowych, noclegów, transferów, wypożyczenia samochodu czy też rezerwacji zorganizowanej wycieczki. Ponadto dzięki udziale w programie lojalnościowym w większości miejscowości turystycznych na użytkownika systemu lojalnościowego czeka wiele niespodzianek i zniżek.
Użytkownicy karty Clubtravel dzielą się swoimi doświadczeniami, zdjęciami i opiniami i w ten sposób zdobywają dodatkowe punkty.

Loyaltycard.pl

Ta karta przeznaczona jest dla naszych sympatyków i Użytkowników, którzy są wszechstronni i zbierają punkty lojalnościowe w sieci internetowej. Ponadto starają się rozwijać współpracujących Partnerów poprzez działania, które są uznawane za korzystne i w zamian otrzymują punkty, które mogą wykorzystać na dowolne usługi i towary oferowane przez Partnerów. Użytkownicy w tej grupie korzystają z pełnego wachlarza usług i są gorącymi zwolennikami systemu lojalnościowego, starając się również pozyskać nowych Użytkowników i Partnerów.
Przejdź do strony www.loyaltycard.pl

Restaurantcard.pl

Ta karta dedykowana jest dla osób często korzystających z restauracji oraz posiłków regeneracyjnych oferowanych przez pracodawcę. Karta ta jest przeznaczona zarówno dla indywidualnych odbiorców jak również dla zakładów pracy, instytucji, szkół i innych instytucji, które w swojej organizacji zakładają posiłki regeneracyjne dla swoich pracowników. Karta restauracyjna może być też znakomitym podarunkiem dla kontrahenta lub klienta. Użytkownik karty wynagradzany jest punktami premiowymi i specjalnymi za korzystanie z usług gastronomicznych współpracujących Partnerów. Karta ta jest wielofunkcyjna i umożliwia realizowanie szerokiego wachlarza usług lojalnościowych i finansowych.

Busdriver.pl

Ta karta przeznaczona jest dla kierowców autokarowych, którzy podróżując po Polsce i zagranicy korzystają z wielu takich usług, jak: restauracje, hotele, parkingi, serwisy samochodowe, myjnie. Internetowy serwis Busdriver jest pomocnym narzędziem w zaplanowaniu podróży. Katalog internetowy zawiera informacje o miejscach parkingowych dla autokarów, wyspecjalizowanych restauracjach w obsłudze grup autokarowych, informacje o opłatach autostradowych oraz umożliwia znalezienie pomocy w zakresie rezerwacji noclegu dla kierowcy z miejscem parkingowym dla autokaru, naprawy pojazdu, zakupu potrzebnych części do autokaru czy też asysty w przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań ze strony kierowcy autokaru podróżującego po Europie. Karta Busdriver jest też pomocna w uzyskaniu gratyfikacji za przywiezienie grupy turystycznej w punktach usługowych: bezpłatne posiłki w restauracji, bezpłatne bilety wstępu do atrakcji turystycznych, bezpłatne karnety narciarskie.

Wellnesscard.pl

Karta Wellness to przede wszystkim wielofunkcyjna platforma oferująca usługi wielu zniżek, powiązana z kartą Restaurantcard. Użytkownicy karty mają zniżki w obiektach SPA, zniżki na usługi wellness, fitness, zniżki u fryzjerów, zniżki u kosmetyków, zniżki na masaże, zniżki na baseny otwarte i baseny kryte, baseny termalne. Karta Wellness posiada pełne funkcje płatnicze oraz rachunek do zasilania karty. Karta może być doskonałym prezentem dla ukochanej osoby.

Sportholiday.pl

Ta karta dedykowana jest dla osób aktywnych, uprawiających sport amatorsko i zawodowo. Karta umożliwia wiele zniżek na siłownię, kluby fitness, baseny otwarte, baseny kryte, kąpieliska termalne. Karta obejmuje zniżki w wypozyczalniach rowerów, wypożyczalniach sprzetu narciarskiego, udział we wspólnych wyjazdach na rajdy, zawody sportowe oraz imprezy turystyczne o charakterze sportowym. Karta posiada wiele zniżek na zakup sprzętu sportowego i odzieży. Serwis internetowy umożliwia udział w konkursach, współzawodnictwie pomiędzy uczestnikami systemu lojalnościowego i w zawodach.

Truckcard.pl

Karta ta przeznaczona jest dla kierowców ciężarówek, którzy mają możliwość korzystania z usług internetowych, hotspotów w miejscach parkowania, zniżek na hotele, zniżek na przesyłki kurierskie, zniżek na transfery - przewozy po Europie, zniżek w restauracjach, zniżek w serwisach samochodowych, zniżek na zakup paliwa w wyznaczonych stacjach paliw w Europie.

Studentcard.pl

Ta karta przeznaczona jest dla studentów. Karta studencka charakteryzuje się dużym wachlarzem usług i umożliwia studentowi na obsługę bieżących płatności oraz dokonywania transakcji przez Internet. Karta posiada wiele zniżek w barach mlecznych, restauracjach, klubach rozrywkowych, zniżki na bilety wstępu do kina, teatru, koncerty, zniżki na wyjazdy wakacyjne i zimowe dla studentów, wspólne wyjazdy na imprezy organizowane z myślą o studentach. Udział w systemie lojalnościowym pozwala zbierać studentom punkty lojalnościowe za udział w ankietach, pisaniu opinii i artykułów o charakterze młodzieżowym.

 

Ruszyła strona systemu Loyalty System - loyaltycard!
Bony podarunkowe, bony turystyczne, bony żywieniowe - wybierz i zamów dla siebie, dla swoich pracowników!
Skorzystaj z naszych promocji - odwiedź stronę 'Promocje'
Pamiętaj o zapoznaniu się z Regulaminami korzystania z kart!
Masz pomysły, sugestie - napisz do nas: biuro@loyaltysystem.pl