Infolinia: 0 801 62 62 84
promocje
Znajdź partnera:
Konsultant online:
travelbook

J4858C ProCurve X121 1G SFP LC SX Transceiver (1xLC 1000BASE-LX)

Strona główna    Nagrody

Kategoria: moduły

Cena już od: 578.81 zł lub 57881 punktów zwykłych kup teraz


Nazwa

J4858C ProCurve X121 1G SFP LC SX Transceiver (1xLC 1000BASE-LX)

Kod

NUHPDMOFC01

Producent

HP

Gwarancja 0
Witryna producenta http://www.hp.pl

Opis
  • Zewnętrzne porty wejścia/wyjścia:
    1 port LC 1000Base-SX (1000Base-SX typu IEEE 802.3z);
    Tryb: tylko pełny dupleks
  • Wymiary (szer. x głęb. x wys.): 1,37 x 5,69 x 1,23 cm
  • Waga produktu (netto): 0,02 kg
  • Technologia okablowania: Gradientowy światłowód wielomodowy o średnicy 62,5/125 µm lub 50/125 µm (rdzeń/okładzina), z niską zawartością metali, zgodny odpowiednio z normami ITU-T G.651 i ISO/IEC 793-2 typu A1b lub A1a

 


Limit dostępnych nagród: 30
dostępność nagrody zostanie potwierdzona po dokonaniu zakupu.


Komentarze

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze swojego komentarza, bądź pierwszą osobą i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się najpierw zalogować.
Trwa ładowanie
Ruszyła strona systemu Loyalty System - loyaltycard!
Bony podarunkowe, bony turystyczne, bony żywieniowe - wybierz i zamów dla siebie, dla swoich pracowników!
Skorzystaj z naszych promocji - odwiedź stronę 'Promocje'
Pamiętaj o zapoznaniu się z Regulaminami korzystania z kart!
Masz pomysły, sugestie - napisz do nas: biuro@loyaltysystem.pl