Infolinia: 0 801 62 62 84
promocje
Znajdź partnera:
Konsultant online:
travelbook

Turystyka - nagrody

Strona główna    Nagrody
  • Bibione: wypoczynek i zwiedzanie - apartametny z przejazdem autokarem już od: 87500 punktów specjalnych kup teraz
    Zapraszamy na tygodniowy wypoczynek do jednej z najbardziej znanych miejscowości włoskiego wybrzeża Adriatyku - Bibione. W trakcie pobytu poza słodkim lenistwem na plaży będzie też okazja do zwiedzenia wielu interesujących miejscowości, m. in.: Wenecji, Padwy czy San Marino.
  • Heide Park Światowy Park Rozrywki już od: 24400 punktów premiowych kup teraz
    Heide Park to jeden z największych parków rozrywki w Europie. Na terenie parku znajdują m. in.: szwajcarski tor bobslejowy, zjeżdżalnie, łodzie i tratwy, kolejki górskie, kraina piratów, akrobaci, różnego typu rolby, karuzele obrotowo-młynowe, kolejki ziemne i powietrzne, wieże widokowe. Można tu obejrzeć pokaz delfinów i fok, paradę egzotycznych ptaków, pokazy klownów. Oprócz wszelkiego rodzaju karuzel i kolejek są tu urocze miejsca takie jak Dzielnica holenderska, która jest oazą spokoju, zbudowana w tradycji XIX w. Są tutaj również ogrody, które zaskakują swą aranżacją, która pozwala na relaks i odpoczynek Różnorodna roślinność zaciekawi każdego odwiedzającego. Kolejnym miejscem godnym uwagi jest Wieś Heide, która jest klejnotem starej sztuki rzemieślniczej. To wierna kopia wioski z 12 malowniczymi domkami - typowymi dla regionu Lueneburger Heide. Najwyższą i najszybszą kolejką górską parku jest Collossos, która w 2003 roku została zapisana do księgi rekordów Guinnessa jako drewniana kolejka o największym kącie pierwszego spadku (61°). Najnowszą kolejką jest Desert Race (Intamin), która posiada napęd hydrauliczny. W ciągu 2,4 s przyspieszamy do 100 km/h. Inne kolejki to: Scream, Limit, Big Loop, Schweizer Bobbahn, Mountain - Blitz.
  • Jednodniowa wycieczka do Pragi już od: 5000 punktów specjalnych kup teraz
    Jednodniowa wycieczka do stolicy Czech - Pragi. Cena obejmuje przejazd autokarem lub busem, opiekę pilota oraz ubezpieczenie KL i NNW.

Ruszyła strona systemu Loyalty System - loyaltycard!
Bony podarunkowe, bony turystyczne, bony żywieniowe - wybierz i zamów dla siebie, dla swoich pracowników!
Skorzystaj z naszych promocji - odwiedź stronę 'Promocje'
Pamiętaj o zapoznaniu się z Regulaminami korzystania z kart!
Masz pomysły, sugestie - napisz do nas: biuro@loyaltysystem.pl